افراد آنلاین

ما یک مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

انگلیسی بدون کلاس ، بدون استاد!

بسیار عالی برای کسانی که فرصت حضور در کلاس را ندارند

یادگیری زبان انگلیسی بدون محدودیت زمانی و مکانی

دوره ها و درس های کاملا کاربردی زبان انگلیسی

مطالبی که در آموزشگاه های زبان هرگز به شما آموزش نمی دهند!

انگلیسی بدون کلاس ، بدون استاد!

تالار دانلود

دانلود انواع منابع عمومی و تخصصی زبان های خارجی

دانلود انواع کتاب های الکترونیکی و صوتی

دانلود انواع کتاب های نرم افزارهای آموزش زبان

دانلود مستقیم از سرور اختصاصی سایت

تالار دانلود

 آموزش کاربردی زبان انگلیسی برای کسانی که وقت ندارند یا کیفیت آموزش برایشان مهم است! کلوپ زبان افتخار دارد برای اولین بار در ایران دوره ها و درس های صدرصد کاربردی و شگفت انگیز زبان انگلیسی را که بصورت انحصاری تهیه و تدوین گردیه اند را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار دهد.

این دوره ها و مطالب آموزشی از زبان انگلیسی در شرایط واقعی برگرفته شده اند و کاملا کاربردی و اثربخش می باشند. علاوه بر جالب و کاربردی بودن ، این دوره ها و درس های آموزشی دارای تنوع موضوع و سطح های مختلف (از مبتدی تا فوق پیشرفته) می باشند که با مطالعه و تمرین آنها در کمترین زمان بهترین نتیجه را برای زبان آموزان بدنبال خواهند داشت.

دوره ها و درس های آموزشی کلوپ زبان بصورت کاملا چند رسانه ای می باشند و محتوای آموزشی آنها قابل استفاده در کامپیوتر ، لپ تاپ ، تلفن همراه ، تبلت و یا هر وسیله پخش کننده صوتی و تصویری دیگری می باشند. عکس این درس ها با پایه سه روش ویژه آموزشی (روش تحت وب ، روش صوتی ، روش تصویری) تهیه و آماده گردیده اند که زبان آموز ها با توجه به علاقه یا روش مناسب یادگیری خود می توانند ازیکی از این روش ها و یا ترکیبی از این سه روش استفاده نمایند.

زبان آموزها می توانند علاوه بر دسترسی آنلاین به دروس ، محتوای صوتی و تصویری این دروس را بصورت کامل دانلود نموده و در زمان و مکان دلخواه آنها را مطالعه یا مرور نمایند. دوره ها و آموزش های وبسایت کلوپ زبان بطور اختصاصی و حرفه ای برای افرادی که بدلیل مشغله کاری و یا هزینه های نسبتا بالای آموزش زبان انگلیسی ، فرصت و یا شرایط حضور در آموزشگاه های زبان و یا استخدام استاد خصوصی زبان را ندارند طراحی و پیاده سازی شده است.

اگر شما هم یکی از همین افراد هستید این بهترین فرصت برای شماست زیرا راه حل نهایی خود را در این آموزش ها خواهید یافت! این دوره ها و مطالب آموزشی بگونه ای طراحی و پیاده سازی شده اند که شما با دسترسی به یک دستگاه کامپیوتر متصل به اینترنت می توانید از این سرویس ها و مطالب آموزش زبان براحتی استفاده نمایید. البته تمامی دروس و مطالب آموزشی کلوپ زبان قابلیت دانلود دارند و شما می توانید آنها را دانلود نموده و بعدا در هر زمان و یا مکان دیگری به مطالعه آنها بپردازید.

مطالب آموزشی توسط گروه متخصص و خبره کلوپ زبان بطور کاملا تخصصی بررسی و سپس پیاده سازی می گردند. این مطالب بصورت انحصاری جهت کاربران فارسی زبان تهیه و تدوین می گردند که نظیر آنها را در هیچ وبسایت دیگری نخواهید یافت! ویژگی های دوره ها و درس های آموزشی کلوپ زبان : درس های متنوع جذاب و کاربردی آموزش های گوناگون صوتی و تصویری متن کامل مطالب آموزشی بهمراه ترجمه فارسی دارای ترجمه و دوبله فارسی دارای توضیحات کامل درس شامل مهارت های اصلی و جانبی تمرین های مربوط به درس آزمون های مجازی درس توضیح کامل نکات مهم درس راهنمای تلفظ و دستور زبان درس ترجمه فارسی واژگان و اصطلاحات مهم درس بانک مثال برای واژگان و اصطلاحات درس آرشیو کامل درس ها امکان بحث و گفتمان با سایر کاربران در مورد درس ها امکان دانلود کامل درس کیفیت بالای مولتی مدیای آموزشی در درس ها قابل استفاده بر روی کامپیوتر ، موبایل و تبلت